300

İşlemin tamamlanabilmesi için lütfen sayaç sona erene kadar sayfayı kapatmayınız.

Aksi taktirde işlem iptal edilecektir.

Instagram takipçi satın almak ister misin?

Türk ve Aktif Takipçi Paketlerimizi Deneyebilirsin.

FennoMedia ile Sosyal medyaya hükmedin!


Tango jeton hilesi sayesinde bu uygulamayı daha verimli ve keyifli bir şekilde kullanabileceksiniz. Popüler sohbet uygulamalarından biri olan Tango’da kazandığınız jetonlarla daha fazla kişiye ulaşabilir, bu uygulamadan gelir elde etme imkânı yakalayabilirsiniz.

Daha önce sitemizde güncel ve bedava TikTok jeton hilesi paylaşmıştık. Şimdi ise Tango jeton hilesi yayınlıyor, sizi jetonlar için boşuna para verme derdinden kurtarıyoruz!

Kesinlikle çalışan, virüssüz, şifresiz, %100 güvenli Tango jeton hilesi arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Tango Nedir?

Tango; en basit tanımıyla, bir arkadaşlık uygulamasıdır. Renkli bir arayüze sahip olan bu aplikasyon, tıpkı Facebook ve Twitter gibi bir sosyal ağ olarak tanımlanabilir.

Yakınınızda bulunan kişilerle tanışmak, sıkı arkadaşlıklara ve dostluklara imza atmak, ruh eşinizi bulmak, yeni aşklara yelken açmak… Bu fırsatların hepsi Tango ile parmaklarınızın ucunda!

Arkadaşlarınızla Tango üzerinden etkileşimde kalabilir, bu uygulama sayesinde tanımadığınız kişilerle sohbet ederek ufkunuzu ve çevrenizi genişletebilirsiniz.

Tango Jeton Hilesi

Tango Nasıl Kullanılır?

Öncelikle Tango’nun Android veya iOS versiyonunu indirmelisiniz. Bunu cihazınıza download ederek yükleme işlemini tamamladıktan sonra Tango kullanımı için birçok özellikten yararlanabileceksiniz.

Tango hesabı açarken kayıt formunda sizden istenen bilgileri eksiksiz doldurun. (E-posta ve telefon numarası gibi.)

Kayıt işleminin bitmesiyle beraber Tango sizin Google ve Facebook hesabınızdaki kişileri otomatik olarak aramaya başlayacaktır.

Bunları uygulamaya tek tık ile dâhil edebilirsiniz. Birer birer eklemenize gerek yoktur. İçlerinden bazılarını liste dışı bırakmak istiyorsanız onları çıkarabilir ve böylece Tango’daki ağınızı kendinize göre özelleştirebilirsiniz.

Tango Ne İşe Yarar?

Tango ne işe yarar? Sorusuna maddeler hâlinde şu şekilde bir yanıt verebiliriz:

 • Görüntülü ve sesli aramalar gerçekleştirmeye imkân tanır.
 • Anlık mesajlaşma için kullanılabilir.
 • Yeni kişilerle tanışabilmek ve yurt dışı görüşmeleri için sıklıkla tercih edilir.
 • Gelişmiş fonksiyonlara sahip olmasına rağmen düşük boyutludur. Android ve iPhone cihazlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Tango Özellikleri 2023

Yukarıdaki bilgilerin yanı sıra, Tango uygulamasının özellikleri olarak şunlardan da söz edebiliriz:

 • Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Kaliforniya eyaletinde 2009 itibariyle ortaya çıkmıştır.
 • TikTok ve Bigo ile benzerlik gösterir. Canlı yayınlar oluşturmaya izin verir.
 • Kullanıcılar açtığı canlı yayınlar aracılığıyla daha fazla hedef kitleye ulaşıp jetonlarla para kazanabilir.

Tango Jeton Hilesi APK

Tango jeton hilesi APK yöntemiyle elde edilebilir. Ancak bu, yeteri kadar güvenli değildir. Çünkü cihazınıza indireceğiniz APK dosyalarının telefonunuzu virüslerle karşı karşıya bırakma riski vardır.

Öte yandan arka planda telefonunuza casus ve diğer kötü amaçlı yazılımlar yüklenebilir. Virüsleri bir şekilde fark edersiniz. Örneğin; açılır pencereler, istenmeyen reklamlar, telefonun yavaşlaması vb. durumlarla virüsler kendini belli eder. Ancak siz farkında olmadan telefonunuzun kaynaklarını sömüren, cihazınızın arka planında gizli gizli çalışan uygulamalar ve keylogger yazılımları böyle değildir.

Bunların cihazınızı ele geçirmiş olduğunu anladığınızda çok geç olabilir. Verilerinizin sızdırılmasını, başkalarıyla paylaşılmasını, dosyalarınızın haberiniz olmadan silinmesini, sosyal medya hesaplarınızın hacklenmesini istemezsiniz.

Onun için güvenmediğiniz yerlerden APK dosyaları indirmemeli ve yüklememelisiniz. Yoksa jeton hilesi ile daha fazla jetona ulaşayım derken hem Tango hesabınızı, hem farklı platformlardaki hesaplarınızı kaybedebilirsiniz.

Tango Jeton Hilesi 2023

Tango jeton hilesi 2023 yılında da web sitemiz üzerinden gönül rahatlığıyla ve en güncel hâliyle kullanılabiliyor. Siz de bu uygulama vasıtasıyla oturduğunuz yerden para kazanmak istiyorsanız Tango jeton hileleri çok işinize yarayacak…

‘Evet, Tango Live ile para kazanmak istiyorum fakat bunu nasıl yapacağım?’ diyorsanız jetonların kullanımına geçmeden önce bu hususta bilgi verelim.

Tango ile Para Kazanmak 2023

 • Tango Jeton Hilesi ile Para Kazanma:
 • Canlı yayınlarınızla kullanıcılara kendinizi sevdirmeyi başarabilirseniz, onlar da size hediye atarlar. Bu şekilde para kazanabilirsiniz. Söz konusu hediyeleri jetonlar vasıtasıyla gönderebilirler.

  Siz de sevdiğiniz Tango kullanıcılarından birini desteklemek veya kendi kazancınızı artırmak istiyorsanız Tango jeton hilesi deneyebilirsiniz.

  Premium yayınlara giriş yapabilmek için hediye göndermek gerekir. Kullanıcıların çoğu her seferinde para harcamak istemediği için hile yöntemine başvurarak bu sorunun üstesinden kolayca gelir.

 • Sponsorluk Yoluyla Tango’dan Para Kazanmak:
 • Aksesuar veya giyim ürünü satan butik işletmeler, zayıflama ilacı markaları, farklı firmalar veya şirketler size reklam teklifinde bulunabilir. Yeterince büyük bir hedef kitleniz varsa, yüksek popülerite oranınızı kazanca dönüştürebilirsiniz.

  Açtığınız yayınlarda markaların ürünlerini, hizmetlerini, web sitelerini tanıtıp reklam yaparak firmalardan ve şirketlerden ödeme alabilirsiniz. İzleyici kitlenizi artırdıkça sponsorluk yapma ihtimâliniz de yükselecektir.

 • Not:
 • Kendiniz ürün veya hizmet satışı yapıyorsanız canlı yayınlarda bunları tanıtabilir ve o şekilde de müşteri portföyünüzü genişletme fırsatı bulabilirsiniz.

Tango’dan Para Kazanmak İsteyenler Nelere Dikkat Etmeli?

Eğer Tango üzerinden para kazanmak gibi bir hedefiniz varsa şunları bilmelisiniz:

 • Haftanın birincilerini takip etmek size ilham verecektir. O yayıncıların neler yaptığına bakarak onlardan fikir alabilir ve stratejilerinize bu çerçevede yön verebilirsiniz.
 • Farklı zaman aralıklarında canlı yayın açmaya gayret edin. İzlenme sayılarınızı da not edin ki karşılaştırma yapabilesiniz. Böylece en fazla hangi saatler arasında izlendiğinizi görebilir ve sonraki yayınlarınızı o zaman dilimlerinde planlayabilirsiniz.
 • Sosyal medya hesaplarınızda, varsa internet sitenizde Tango adresinizi paylaşabilirsiniz. Böylelikle canlı yayınınıza daha çok izleyici çekme şansı yakalayabilirsiniz.

Tango Live Jeton Hilesi

Tango Live Jeton Hilesi

Tango Live jeton hilesi ile daha çok hediye kazanma imkânına kavuşacaksınız. Sevdiğiniz kullanıcılara hediye göndererek onları mutlu etmek istiyorsanız yine bu hileden yararlanabilirsiniz.

Çünkü 2023 Tango jeton hilesi şifre gerektirmez. Hesabın kullanıcı adını yazmanız kâfi olup istediğiniz miktarda jetonu hızlı bir şekilde ilgili profile gönderim yapabilirsiniz.

Tango Bedava Jeton

Tango bedava jeton kazanmak istiyorsanız işte size fırsat! Bu sayfada yer alan jeton hilesini hemen deneyin ve dilediğiniz kullanıcıya, istediğiniz kadar jeton gönderin.

Arzu ederseniz bunu kendi hesabınızda kullanabilir ve kazancınızı artırabilirsiniz. Jetonlarla alınan hediyeler sayesinde Tango üzerinden elde edeceğiniz geliri katlayabilirsiniz.

Tango Jeton Hilesi Nasıl Yapılır?

Tango jeton hilesi nasıl yapılır? Diye merak ediyorsanız şöyle açıklayabiliriz:

 • Kendinizin veya istediğiniz herhangi birinin Tango kullanıcı adını / linkini girin.
 • Gönderilecek jeton miktarına karar verin.
 • ‘Gönder’ butonuna basın. Kaç adet jeton yollamayı seçtiyseniz o miktar jeton hesaba tanımlanacaktır.

Tango Jeton Fiyatları 2023

 • 6.500 Jeton 897,75 TL'dir.
 • 2.600 Jeton 359,10 TL'dir.
 • 1.200 Jeton 179,55 TL'dir.
 • 600 Jeton 89,78 TL'dir.
 • 12 Jeton 17,96 TL'dir.

Tango Live Para Çekme

Yukarıdaki jeton hediyeleri uygulama üzerinden karşı tarafa gönderilir. Bağışları biriktirerek para çekim talebinde bulunabilirsiniz. Ödeme genellikle 3 iş günü içinde banka hesabına geçer.

Tango Hediye Hilesi

Tango hediye hilesi ile daha fazla jeton ve elmas toplayabilirsiniz. Bunların karşılığı olan ödemelerinizi ise Payoneer üzerinden alabilirsiniz.

Tango Elmas Fiyatları 2023

 • 15.000 Tango Elmas 75$,
 • 10.000 Tango Elmas 50$,
 • 5000 Tango Elmas 25$,
 • 1000 Tango Elmas 5$,
 • 200 Tango Elmas 1$,
 • 1 Tango Elmas 0.005 Sent.

Tango Sınırsız Jeton

Tango sınırsız jeton hilesi sayesinde hesabınızdaki elmasları ve jetonları artırıp daha fazla para kazanmanız mümkündür. Her yayıncı Tango platformunda 5 bin elmas için 25 dolar alır. Her 200 elmas Tango’da 1 dolara karşılık gelir. Günlük en az 50, en fazla 2000 dolar çekim yapabilirsiniz.

Tango jeton hilesi ile siz de daha fazla kazanmanın ve sevdiklerinize kazandırmanın mutluluğunu yaşamak istemez misiniz? Öyleyse hemen şimdi ücretsiz ve şifresiz Tango jeton hilesini deneyimleyin!