Twitter retweet satın al paketlerimizle tweetlerinizin gerçek, aktif Türk kullanıcılar tarafından paylaşılmasını sağlayabilirsiniz. Twitter’da kamuoyu oluşturmak, bir konuda insanların desteğini toplamak veya bir duyuru ya da yarışma için belli bir hedef kitleye ulaşmak istiyorsanız retweet özelliği sizin için büyük önem taşır.

Tweetlerinizin retweetlenmesi insanların onları kendi profilinde paylaşması anlamına gelir. Yani Instagram repost mantığıyla aynıdır. Tweetlerinizin daha fazla yayılmasını, popülerite kazanmayı ve ağınızı büyütmeyi istiyorsanız bu paketlerimizden yararlanabilirsiniz.

Twitter retweet satın alma paketlerimizle Twitter profilinizin görünürlüğünü artırarak daha çok kişinin sizi tanımasını sağlayabilirsiniz. Reklam ve pazarlama faaliyetlerinize ivme kazandırabilir, duyurmak istediğiniz bir konuyu en kısa yoldan onbinlerce kişiye ulaştırabilirsiniz.

Twitter retweet satın al paketlerimiz tamamen gerçek kullanıcılardan oluşur. Örneğin 1000 retweet satın alırsanız bunların her biri farklı hesaplar tarafından yapılır. Aynı hesaptan onlarca retweet atılması gibi bir durum söz konusu olmaz. Dolayısıyla paranızın karşılığını tam olarak alırsınız. Gerçekleştirilen her bir retweet hesabınıza değer katar, paylaşımlarınızın etkileşim oranını yükseltir.

Ayrıca tweetlerinizi retweet edenler onları beğenebilir, yorum yapabilir veya sizi takip edebilir. Çünkü dediğimiz gibi hepsi tamamıyla organik yani gerçek kullanıcılardır. Size profil resmi bile olmayan, takipçisiz, paylaşımsız bot hesaplardan retweet göndermeyiz. Twitter’da kendinize özel network oluşturmak için retweet satın al paketlerimizi tercih edebilirsiniz.

Twitter Retweet satın al

Twitter Retweet Nedir?

Twitter retweet nedir? Sorusuna kısaca şöyle cevap verebiliriz: Bir kullanıcının sizin tweetinizi kendi hesabında yayınlamasıdır. Bunu yapmak için sizin tweetinizi kopyalayıp paylaşabilir fakat bu retweet olmaz. Eğer tweetinizi ‘’retweet’’ butonuyla paylaşırsa, yaptığı paylaşımda sizin hesabınızın adı, sizin resminiz ve profilinizin linki yer alır. Yani o tweetin size ait olduğu belli olur.

Böylece kullanıcılar o gönderiyi tekrar yazmaya ihtiyaç duymadan, resmi indirmek ve yazıyı kopyalamak gibi şeylerle uğraşmadan direkt kendi profilinde paylaşabilirler.

Twitter retweet nedir? Sorusuna verdiğimiz cevabın özeti şudur: Bir kullanıcının sizden alıntı yapması ve bunu yaparken sizi kaynak göstermesidir. Retweetleme yapmak oldukça basittir. Bunun için herhangi bir tweetin altında yer alan ‘Retweet’ butonunu kullanmanız yeterlidir.

Twitter retweet nedir? Sorusunun cevabını herkes biliyor çünkü bu özellik uzun yıllardır hayatımızda. Fakat yine de henüz Twitter’a yeni katılanlar için faydalı olur düşüncesiyle paylaşmak istedik. Şunu da hatırlatmamız gerekir ki; korumalı hesapların tweetlerini retweetleyemezsiniz, onlar o hesabı takip etmeyenler tarafından görülemez. Sitemiz içerisinde aynı zamanda Twitter beğeni satın alma işlemi de yapabilirsiniz.

Twitter Retweet Kapatma

Twitter retweet kapatma işlemi sayesinde spam retweet yapanlardan kurtulabilirsiniz. Bunun için, retweetleri kapatmak istediğiniz kullanıcının profiline girin. Açılır menüden ‘Retweetleri Kapat’ seçeneğiyle o kişinin tweetlerini gizleyebilirsiniz.

Twitter retweet kapatma işlemi geriye dönük RT’leri kapsamaz. Yani diyelim ki bir arkadaşınız sürekli başkalarının tweetlerini RT ediyor ve bunlar sizin ana sayfanıza düşüyor. Siz de bu durumdan çok sıkıldınız. Ayıp olmasın diye o arkadaşınızı takipten çıkmak veya engellemek istemiyorsunuz. Onun profiline girip retweetleri kapattınız. Bundan sonra o arkadaşınızdan gelen RT’leri görmezsiniz. Ancak onun eskiden paylaştığı RT’leri görmeye devam edebilirsiniz.

Twitter retweet kapatma özelliğini kendi profiliniz için değil başka profiller için uygulayabilirsiniz. Yani ‘benim tweetlerimi kimse retweetleyemesin, kendi profilimden bu özelliği kaldırayım’ diye düşünüyorsanız şimdilik böyle bir seçenek yoktur. Ancak yukarıda da anlattığımız gibi, zaman akışınızı RT bombardımanına tutan, ikide bir RT yapmayı alışkanlık hâline getirmiş kişilerin paylaşımlarından bıktıysanız RT kapatma özelliğini kullanabilirsiniz. Facebook’ta da, paylaşımlarını görmek istemediğimiz kişi için ‘bu kişiden gelen gönderileri gizle’ seçeneği vardır. İşte Twitter retweet kapatma da aynı mantıkla çalışır.

Bütün hesaplardan gelen tüm RT’leri kapatmanın bir yolu yoktur. Kimsenin hiçbir retweetini görmek istemiyorsanız bunu yapamazsınız. RT’lerini görmek istemediğiniz kişilerin profillerine tek tek girip her biri için bu ayarı uygulamanız gerekir.

Twitter Retweet nedir

Twitter Retweet Açma

Twitter retweet açma için aynı yolu izleyebilirsiniz. Retweetlerini kapattığınız kişinin profiline girip ‘Ayarlar’ sekmesinden ‘Retweetleri Aç’ butonuyla tweetleri tekrar görünür hâle getirebilirsiniz.

Twitter retweet açma veya kapatma işlemi yaptığınız, karşı tarafa bildirim olarak gitmez. Yani karşı taraf; ‘Şu kullanıcı sizin retweetlerinizi artık görmek istemiyor ve tweetlerinizi takip etmeyi bıraktı.’ Veya ‘retweetleri yeniden etkinleştirdi.’ Gibi bir uyarı iletisi almaz. Bunun için RT kapama ve açma işlemlerini istediğiniz kullanıcı için istediğiniz zaman gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Arkadaşınızın bundan haberi olmaz.

Twitter retweet açma işleminden sonra o kullanıcının tweetlerini eskisi gibi görmeye başlarsınız. Bu işlem ayarlarınızda değişikliğe yol açmaz.

Twitter Retweet Artırma

Twitter retweet artırma yolları sayesinde tweetlerinizin daha çok kişi tarafından görülmesini ve paylaşılmasını sağlayabilirsiniz. Kampanya, çekiliş, anket, yarışma gibi etkinlikler düzenliyorsanız daha fazla katılım olması için retweet almaya ihtiyacınız vardır. Yine bir konuyu Twitter gündemine taşımak, kendinizle veya markanızla ilgili bir şeyi takipçilerinize haber vermek için bu özellikten yararlanırsınız. Retweet almak ürün ve hizmet reklamı açısından da önem taşır.

Twitter retweet artırma işlemini sitemizde bulunan retweet satın al paketleriyle kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınızın şifresi istenmez, başkalarını takip etmek zorunda kalmazsınız. Tweetleriniz gerçek kullanıcılar tarafından retweetlenir ve bu da hesabınıza etkileşim olarak yansır.

Twitter retweet artırma yöntemleri olarak sizin yapabileceğiniz şeylerden bazıları şunlardır:

 • Hashtaglerden faydalanın, konumunuzu bildirin. Konum etiketleri aynı lokasyondaki kişilere ulaşmanızı sağlar, hashtagler ise o konuya ilgi duyanlara erişmenizi kolaylaştırır.
 • Tweetlerinizi kısa tutun.
 • Abartılı hashtag kullanımından kaçının.
 • Düzenli paylaşım yapmayı ihmâl etmeyin.
 • Özgün olmaktan taviz vermeyin.
 • Videolar ve görseller kullanarak insanların ilgisini çekin.
 • Twitter analiz araçları yardımıyla en çok etkileşim alan tweetlerinizi belirleyip o doğrultuda içerik üretin. İletişim stratejilerinize yön verirken bu tweetlerinizi baz alın.
 • Link içeren tweetlerin daha fazla RT edildiği istatistiksel olarak kanıtlanmıştır. Örneğin bir ürün veya hizmet tanıtımı yapıyorsanız o sayfanıza link verebilir veya paylaştığınız bilginin kaynağını link olarak sunabilirsiniz.
 • Takipçilerinize sorular sorarak, anketler düzenleyerek, tweetlerinizi RT etmelerini isteyerek retweet oranınızı yükseltebilirsiniz.
 • Takipçilerinizi güldürmeye, eğlenceli içerikler sunmaya çalışın. Samimi olun.
 • Twitter retweet artırma taktikleri ile uğraşmak istemiyorum diyorsanız sitemizdeki Twitter retweet satın al paketlerimizle tweetlerinizin popüleritesini artırabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetin merkezi olan FennoMedia, Twitter’da fenomen olmak isteyenlerin doğru adresidir.

Twitter Retweet artırma