Twitter takipçi satın al paketlerimizle Twitter hesabınızı daha geniş hedef kitlelere ulaştırabilirsiniz. Twitter’da yeterince takipçiniz olmaması profesyonel görünmenizi engeller. Bu durumun üstesinden Twitter takipçi satın alma paketlerimizle gelebilirsiniz.

Tüm paketlerimiz gerçek, aktif ve Türk Twitter profillerinden oluşur. Hesabınıza değer katacak bu takipçiler, Twitter’da tanınmanıza, erişim ve etkileşim oranlarınızın yükselmesine yardım edecektir.

Hiçbir hizmetimiz sırasında size hesabınızın şifresini sormayız. Tüm işlemler şifresiz bir şekilde gerçekleştirilir. Böylece hesabınızın güvenliğinden emin olursunuz. Yaptığımız işlemler hesabınızda sizden habersiz herhangi bir değişikliğe yol açmaz.

Twitter takipçi satın al paketlerimizle hesabınıza kurumsal bir görünüm kazandırabilir, güçlü bir imaj ve prestij elde edebilirsiniz. Twitter aracılığıyla para kazanmayı planlıyorsanız, potansiyel müşterilerinizin gözünde daha ilk dakikadan iyi bir izlenim bırakabilmek için takipçi sayınızın yüksek olması gerekir.

Öte yandan yüksek takipçili hesaplar markalar için çok değerlidir. Twitter hesabınıza reklam teklifi almak, markalarla işbirliği yapmak, fenomen influancerlardan biri olmak hayal değildir! Bunun için gereken ilk şey kayda değer Twitter takipçi kitlesidir.

FennoMedia olarak amacımız sizi bu hedef kitleyle buluşturarak Twitter başarı yolunda önünüzü açmaktır. Sosyal medyada yükselmek isteyenlere basamak olan FennoMedia, üst düzey kalitesini Twitter hizmetlerine de yansıtmıştır.

Twitter takipçi satın al paketlerimiz hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştıracak, Twitter’da daha çok kişiye erişmenizi sağlayacaktır. Herkes sosyal medyanın gücünden en iyi şekilde faydalansın diye hizmet veren FennoMedia; gelişmiş servisleri, güvenli altyapısı ve uzman kadrosuyla size de ayrıcalığı yaşatmaya hazırdır.

Twitter takipçi satın al

Twitter Takipçi Kasma

Twitter takipçi kasma manuel yöntemlerle çok zaman alır ve epey uğraş gerektirir. Bu noktada sıklıkla takipçi kasma sitelerine başvurulur.

Ancak bu tarz sitelerden gelecek takipçiler kısa sürede hesabınızdan silinir. Üstelik takipçi kazanmak için hesabınızla giriş yapmak zorunda kalırsınız. Üçüncü taraf bir siteye veya uygulamaya hesabınızın şifresini vermek büyük risk almak demektir.

Twitter takipçi kasma siteleri üzerinden takipçi edinmeye başladığınız zaman, siz de arka planda haberiniz olmadan başkalarını takip edersiniz. Hesabınızı kontrol ederken, birçok kişiyi takibe aldığınızı fark edebilirsiniz. Sizin yapmadığınız hareketlerle karşılaşabilirsiniz. Hesabınıza virüs bulaşabilir. Hesabınızı komple kaybedebilirsiniz.

Dolayısıyla takipçi kazanmak için bu tür yöntemlere başvurmamalısınız. Ancak bir an önce yüksek takipçiye ulaşmak, rakiplerinizin arasından sıyrılmak istemeniz de gayet doğaldır.

Twitter takipçi kasma programı ve benzeri şeylerle vakit öldürmek yerine, yapacağınız en doğru tercih seçiminizi FennoMedia’dan yana kullanmanız olacaktır. Her müşterisinin profilini, kendi profili gibi değerli gören FennoMedia, nitelikli sosyal medya hizmetleriyle size farkını hissettirecektir.

Twitter Takipçi Hilesi

Twitter takipçi hilesi, Twitter ücretsiz takipçi gibi söylemler çok cazip geliyor olabilir. Fakat yukarıda da ifade ettiğimiz gibi maalesef bunlar hesabınızın ele geçirilmesine yol açabilecek zararlı yöntemlerdir.

Üstelik hileli yöntemler Twitter algoritmaları tarafından kolaylıkla fark edilir. Hile kullanan hesaplar cezalandırılır ve hesabınızın kapatılma riski de söz konusudur.

Twitter takipçi hilesi ile hesabınızı tehlikeye atmaktansa, tüm faaliyetlerini kurumsal bir çizgide sürdüren FennoMedia’ya güvenebilirsiniz. Hesabını emin ellere emanet etmek isteyenlerin doğru adresi FennoMedia, Twitter takipçi alanında da ‘önce müşteri memnuniyeti’ anlayışını ortaya koyar.

Organik Twitter takipçiler sizin gibi normal kullanıcılardır. Bunlar paylaşımlarınızı beğenebilir, retweet edebilir, yorum yazabilir, videolarınızı izleyebilir. Yani Twitter takipçi alımı hesabınızı etkileşim bazında da yükseltir. Bu açıdan bir taşla iki kuş vurmuş olursunuz.

Twitter takipçi hilesi ve buna benzer yöntemlerden uzak durmanız, hesabınızı tehdit eden bu gibi davranışlara hiç bulaşmamanız tavsiye edilir. Twitter’da popüler olmak istiyorsanız, FennoMedia ile bu mutluluğa kavuşmanız çok kolay olacaktır.

Twitter takipçi artırma

Twitter Takipçi Artırma Yolları

Twitter takipçi artırma yolları hem kişisel hem de kurumsal hesaplar için büyük öneme sahiptir. Trend oluşturmak, müşterilerinizle birebir diyaloğa girmek, ürün ve hizmet tanıtımı, reklam ve pazarlama gibi çalışmalarınızı verimli bir şekilde yürütmek için Twitter takipçilerinizi artırmaya ihtiyacınız vardır.

Twitter takipçi artırma yöntemleri hesabın konseptine, markanın amacına, hedef kitlenin beklentilerine göre değişiklik gösterir. Bununla beraber, en çok işe yarayan yöntemlerden bazıları şöyle sıralanabilir:

 • İçinde link bulunan tweetler paylaşarak takipçilerinizi retweet etmeye teşvik edin.
 • Twitter biyografinizde kendinizi tanıtın, sektörünüzle ilgili anahtar kelimeler kullanarak Twitter aramalarında görünmeye çalışın. Biyografi kısmında yer vereceğiniz anahtar kelimeleri cümlelerin içerisine yayın ve 5 taneden fazla anahtar kelime kullanmayın. Yoksa spam olabilir.
 • Düzenli aralıklarla paylaşım yapın.
 • Tweetlerinizde konuyla ilgili hashtagleri kullanın. Bunlar yeni kişilere ulaşmanızı, arama sonuçlarında görünür olmanızı sağlayacaktır.
 • Zaman zaman takipçilerinizden tweetlerinizi retweetlemelerini isteyin.
 • Tweetlerinizi görsellerle, videolarla zenginleştirin.
 • Diğer sosyal medya hesaplarınızda Twitter profilinizi paylaşarak hedef kitlenizi hesabınıza yönlendirin.
 • Bütçeniz varsa sponsorlu reklam yayınlayabilirsiniz.
 • Twitter takipçi artırma yolları içerisinde atlanmaması gereken bir diğer şey, sosyal medya araçlarından yararlanmaktır. Bu araçlar sayesinde, takipçilerinizin en çok hangi gün ve saatlerde aktif olduğunu öğrenerek paylaşım planınızı buna göre oluşturabilirsiniz.
 • Tweetlerinize gelen yorumları yanıtlayın veya beğeni bırakın. Böylece takipçilerinizle aranızda samimi bir bağ olduğunu gösterin.
 • Takipçilerinizin sorduğu soruları yanıtlarken veya başka hesapları referans gösterirken @kullanıcıadı şeklinde mentionlamayı unutmayın. Böylece müşterilerinizin takipçileri tarafından da fark edilirsiniz.
 • Markanıza ait blogda, internet sitesinde Twitter takip butonu olsun.
 • Anket yapmak, soru sormak; yarışma, çekiliş ve kampanyalar düzenlemek de takipçi oranınızın artmasında çok etkili olacaktır.
 • Twitter gündemini takip edin ve güncel konularda da tweetler atın.
 • Twitter takipçi artırma yolları arasında Facebook reklamlarından da söz edebiliriz. Bu reklamların maliyetleri, Twitter sponsorlu reklamlara göre daha düşüktür.

Twitter Takipçi Satın Al Şifresiz

Twitter takipçi satın al şifresiz sağladığımız bir hizmettir. Hesabınızın şifresini vermenize gerek yoktur. Sizden şifrenizi isteyenlere karşı dikkatli olmalı, takipçi kazanmak için kesinlikle şifrenizi paylaşmamalısınız.

Profesyonel sosyal medya hizmetleriyle adından söz ettiren FennoMedia; Twitter takipçi, beğeni, izlenme gibi hizmetleriyle bu platformda zirveye doğru tırmanmanızı sağlayacaktır.

Twitter takipçi satın al şifresiz paketlerimizle popüler olma yollunda büyük mesafe katedebilir, hedef kitlenizi genişleterek Twitter’ı kariyeriniz için daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Twitter takipçi satın al şifresiz paketlerimizin tamamı organik takipçilerden meydana gelir. Bu nedenle hesabınızda yapay bir görünüm oluşturmaz. Takipçi aldığınız anlaşılmaz ve hesabınızda etkileşim sorunları yaşamazsınız. Siparişiniz otomatik olarak işleme alınır, belirtilen süre zarfında tamamlanır. Maximum kaliteye uygun fiyata sahip olmak için bizi tercih edebilir, Twitter’a hızlı bir başlangıç yaparak rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Twitter takipçi kasma